usługi dźwigowe Poznań

Firmy transportowe i ich oferty

Bez kategorii

Firmy transportowe są jednymi z najbardziej zapracowanych. Dzieje się tak dlatego, że swoimi usługami ułatwiają nam wiele robót i skracają czas pracy. Czy firma transportowa to tylko kojarzony przez nas transport ciężarówkami? Czym jeszcze zajmują się te firmy? Jakie prace mogą nam ułatwić?

Firma transportowa
Sam transport to bardzo szerokie pojęcia, dlatego nie możemy go podciągać po jedno pojęcie. Istnieje wiele rodzajów transportu zależnie od tego, czego potrzebujemy. Możemy poszukiwać firmy, która zajmuje się przewozem osób, zwierząt, ładunków, żywności, produktów, ale także wynajmem maszyn, które służą na przykład do budowy domu lub prac na wysokościach. Dziś skupimy się na tym ostatnim rodzaju transportu.

Firma transportowa – najczęstsze usługi

Najczęściej wybierane są usługi dźwigowe Poznań. Najpopularniejszymi opcjami do wyboru są:

  • dźwigi o udźwigu maksymalnie 50 ton oraz wysięgu do 56 metrów,
  • dźwigi o udźwigu maksymalnie 35 ton oraz wysięgu 46 metrów.

Kolejną równie dobrze znaną opcją są usługi koparkowe. Dzielą się one na szerokość łyżek w zwykłej koparce oraz w koparce-ładowarce. Najczęściej jest to od 40 cm – 180 cm. Ostatnią najpopularniejszą usługą jest podnośnik koszowy Żnin, który może mieć zasięg nawet do 26 metrów. Pamiętajmy o tym, że nie każda firma będzie miała wskazane usługi. Zachęcamy do zapoznawania się z ofertami i wybierania tych najbardziej dopasowanych do naszych potrzeb.

podnośnik koszowy Żnin

Co ułatwiają nam firmy transportowe?

Przede wszystkim zaoszczędzają wiele czasu, który musielibyśmy poświęcić na wykonanie takich usług. Głównie chodzi jednak o ułatwienie wywozu ziemi czy gruzu, znacznie szybsze i wydajniejsze wykopy, przekopanie ziemi, odgarnianie danej warstwy ziemi, montaż kominów, załadunek i rozładunek, budowa mostów, prace na wysokościach. Chociaż tak naprawdę jest to niewielka część tego, w czym mogą nam pomóc. Niezależnie od tego, czego potrzebujemy, warto jest zapytać wybraną firmę o pomoc, a na pewno wspólnie da się znaleźć rozwiązanie.